Jediná
MLM AKADEMIE
v Česko-Slovensku
Pro Váš Byznys v Síťovém Marketingu
Podívejte se
Jak Akademie Funguje
a Začněte Vydělávat z
Pohodlí Domova  i Vy...
Získejte okamžitý přístup
Do 12-ti měsíční intenzivní online MLM Akademie... 200+ Hodnotných Video lekcí, které vám zaručí příjem z pohodlí domova
Získat okamžitý přístup
Masivně tím zvýšíte...
-Počet relevantních kontaktů, ve své databázi (Očekávejte zisk 10-30 kontaktů týdně, již po 2 měsících od startu)

-Počet registrovaných členů ve vaší síti (Očekávejte 1-3 Registrace týdně, již po 3 měsících od startu )

-Prodeje vašich produktů/služeb (Rychle se stanete nejlepším prodejcem ve vaší společnosti)

-Zisky z pohodlí domova (Očekávejte 50+ tisíc korun měsíčně, již po 12 měsících od startu)
Co dělá tuto akademii tak silnou a efektivní?
100% funkční vzdělání pro každého
Tato akademie je navržena tak, abyste získali okamžité a trvalé výsledky i když si myslíte, že na to nemáte. Neexistuje scénář, ve kterém byste nedokázali, díky strategiím z této akademie, uspět. Jsem si naprosto jistý, že tato akademie je absolutně pro každého... Nevěříte? Vyzkoušejte si to za POUHOU 1 KORUNU, nemáte co ztratit!
Všechny lekce na sebe navazují
Každý týden máte k dispozici 4-6 video lekcí, ve kterých vás krok po kroku povedu z nuly k 6-ti ciferným příjmům z pohodlí domova. Každá lekce bude samozřejmě archivovaná a vy tak máte jistotu, že vám žádná lekce neunikne.
Navzájem si pomáhejme
Důvodem, proč až 97% MLM podnikatelů, nedokáže stabilně vydělávat v síťovém marketingu je jasný! Nemají vedení a neví přesně co mají dělat. Máte to podobně? V MLM to nikdy nedokážete sami. Abyste dokázali uspět, je potřeba se obklopit lidmi, kteří udělají vše pro to, aby vám pomohli dosáhnout vaších cílů. V HBA vytváříme komunitu MLM podnikatelů, kteří si navzájem pomáhají. Navíc já jednou měsíčně odpovídám na vaše otázky.
Dostupnost
Každý si zaslouží šanci žít život podle svých přestav. Bez ohledu na to, jaká je jeho momentální finanční situace. Jsem si jistý, že pokud to myslíte opravdu vážněm TOTO JE VAŠE ŠANCE! Nyní speciální nabídka - 7 dnů na zkoušku za 1 KORUNU!
Reference
"
Tento trnasformační program mě doslova šokoval - v tom nejlepším smyslu - jak rozsahem tak komplexností.

Pokud chce být člověk moderní marketér ve strukturálním byznysu, tak se neobejde bez rozvoje aktuálních a budoucích přístupů k byznysu. A tahle akademie splňuje potřeby nejen aktuální, ale i ty blízko-budoucí! Co na přístupu Tomáše obzvláště oceňuji, je důraz na porozumění principům a následnému stavení na těchto základech, zároveň velmi oceňuji moderní podnikatelský přístup, s velkou pozorností na propojování byznys platforem a vytvaření mnohonásobných zdrojů příjmů! Pokud je vaším cílem a touhou mít v MLM velký a spokojený tým, pak byste měli mít na paměti, že tohle vzdělávání nemá na našem trhu obdoby! Jiří Karafiát, leader síťového marketingu. www.JiriKarafiat.com
Jiří Karafiát
"
Home Business Academy je unikátny a jedinečný vzdelávací online systém zameraný na online podnikanie a MLM, ktorý naučí každého mať vo veľmi krátkom čase výsledky.

Tomášova akadémia ponúka moderný pohľad na MLM v 21. storočí. Ak človek hľadá informácie, ako dnes uspieť a mať výsledky, akadémia je správna voľba. Nikdy som sa nestretol s tak komplexne a detailne spracovaným vzdelávacím systémom akým akadémia je. Dlho som hľadal informácie, ako to robiť správne. V akadémii som našiel všetko potrebné na jednom mieste. Po aplikovaní nadobudnutých tipov a návodov sa mi vo veľmi krátkom čase dostavili výsledky, z ktorých som bol sám milo prekvapený. www.MarianKarsay.sk
Marián Karsay
"
Za 9 let, co se věnuji online marketingu, jsem prošel velkou spoustou všech možných kurzů a utratil jsem celkem velkou částku. Většina z těch kurzů mi moc nedala. Skoro všichni se opakují a řekl bych, že 90% lidí z toho, co učí, nic neovládá.

Tomáš v HomeBusinessAcademy ukazuje postupy, které má vyzkoušené. Přesné kroky, žádná omáčka. Stačí jen jít krok po kroku a za pár týdnů máte všechno v malíčku a budete mít první výsledky ze světa online byznysu. Investici, kterou vložíte sem v podobě pár korun měsíčně, určitě budete považovat za to nejlepší, co jste kdy udělali. Ale o tom se musíte přesvědčit sami. Tomáš mi před pár lety nabídl, abych se stal jedním z investorů do HBA a byl jsem mezi prvními, kdo se zapojil. Když jsem pak procházel jednotlivá videa, žasnul jsem, jak obrovskou přidanou hodnotu Tomáš dává ven. To neprozrazuje skoro nikdo. Dneska máte zcela novou verzi akademie, ještě vymakanější, ještě plnější. Za mě byla investice do HBA jedním z mých nejlepších rozhodnutí v mém byznysovém životě. www.PavelKuchar.cz
Pavel Kuchař
Tomáš Kosiewicz
Mé jméno je Tomáš Kosiewicz a jsem jedním z mála lidí, kteří na CZ/SK trhu pomáhá lidem vydělávat peníze v síťovém marketingu, díky moderním technologiím, nástrojům a jasně daným plánům, které dodají v dnešní době jistotu téměř každému, kdo je začne aplikovat do svého podnikání.

Za 14 let co se pohybuji v online a síťovém marketingu jsem posbíral spousty zkušeností a informací, které jsem postupně aplikoval do svého života/byznysu. Vytvořil jsem spousty vzdělávacích tréninků a kurzů, kterými prošlo již více jak 5000+ lidí, kteří zefektivnili svůj byznys v síťovém marketingu.

Jsem velmi empatickým člověkem, kterému není lhostejný váš osud. Vím, jaké to je mít sny a cíle a nemít výsledky, které by vás tam dostali. Prošel jsem si tím! Proto si jsem jistý, že díky využití mých silných stránek, kdy díky technologiím a internetu dokážu udělat z činností, které lidem dělají největší problémy v přímém prodeji (oslovení dosledování a prodej), činnosti velmi zábavné, efektivní a zaručující výsledky.

A proto věřím a jsem si téměř jistý, že i vám mohu pomoci, pokud opravdu chcete!